U bent hier

César Heylen

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over César Heylen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 14 januari 1974)

Meer info

Geboren te Overpelt op 16 maart 1913 , overleden op 21 februari 1993
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 15 juni 1983)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (26 maart 1961 - 22 mei 1965)