U bent hier

Lucienne Herman-Michielsens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Lucienne Herman-Michielsens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 2 juni 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Gent op 13 maart 1926 , overleden op 22 januari 1995
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • erefractievoorzitter van de Senaat (sinds 24 november 1991)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 april 1982 - 1 januari 1984)
Minister
  • staatssecretaris voor de Vlaamse Gemeenschap (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)