U bent hier

José Hendrickx

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over José Hendrickx?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Zoutleeuw op 1 juni 1915 , overleden op 19 november 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Limburg) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)