U bent hier

Jaak Henckens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jaak Henckens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 september 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
fractievoorzitter Cultuurraad (24 april 1979 - 7 januari 1980)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 17 maart 1980)
fractievoorzitter Cultuurraad (14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
fractievoorzitter Cultuurraad (18 februari 1975 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (voorzitter 21 mei 1974 - 11 februari 1976)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 20 mei 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 12 februari 1976 - 23 februari 1976)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 20 januari 1976 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (voorzitter 9 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 8 maart 1972)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 september 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 september 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 september 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 september 1981)

Meer info

Geboren te Sint-Truiden op 22 juli 1933 , overleden op 7 september 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 september 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 7 september 1981)
  • Europees Parlementslid (10 mei 1979 - 16 juli 1979)