U bent hier

Cecile Harnie

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Cecile Harnie?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (7 januari 1992 - 1 januari 1993)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 1 januari 1993)
  • Werkgroep Vrouwen (voorzitter 19 maart 1992 - 16 november 1992)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 20 februari 1992 - 18 maart 1992)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 3 maart 1992 - 1 januari 1993)

Meer info

Geboren te Halle op 17 april 1945
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 1 januari 1993)
  • gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)