U bent hier

Joris Hardy

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Joris Hardy?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Kleine-Spouwen (Bilzen) op 5 december 1913 , overleden op 25 augustus 1997
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1969 - 6 november 1971)