U bent hier

Lode Hancké

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Lode Hancké?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
erefractievoorzitter van het Vlaams Parlement (sinds 4 november 1997)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (ondervoorzitter 31 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 22 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 3 maart 1992 - 30 maart 1992)
  • Werkgroep Repressie (vast lid 19 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 17 november 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 14 december 1992 - 20 mei 1995)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (plaatsvervangend lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 1 maart 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (voorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 25 januari 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (voorzitter 16 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 december 1985 - 15 januari 1986)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (tweede ondervoorzitter 29 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (vast lid 10 februari 1983 - 28 november 1984)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 1 juni 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 10 februari 1983 - 5 maart 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (secretaris 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 1 december 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 4 juli 1934
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (27 januari 1983 - 12 oktober 1985)
  • gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 26 januari 1983)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 4 juli 1995)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 19 juni 1996)