U bent hier

Luc Goutry

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (19 maart 1992 - 20 mei 1995)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brugge (19 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 19 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 19 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Sport (plaatsvervangend lid 19 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 16 december 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 1 juni 1994 - 15 december 1994)

Meer info

Geboren te Tielt op 22 december 1948
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (9 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 9 september 2010)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 november 2007 - 12 november 2010)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (25 september 2003 - 22 november 2007)