U bent hier

Willy Goossens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willy Goossens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (1 maart 1994 - 20 mei 1995)
  • Rossem (7 januari 1992 - 28 februari 1994)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 7 januari 1992 - 28 februari 1994)

Meer info

Geboren te Wilrijk (Antwerpen) op 17 december 1934 , overleden op 23 augustus 2009
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)