U bent hier

Amelia Gijsbrechts-Horckmans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Amelia Gijsbrechts-Horckmans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (secretaris 19 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 20 februari 1992 - 18 maart 1992)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 23 februari 1994)

Meer info

Geboren te Beerzel (Putte) op 13 mei 1939
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)