U bent hier

Robert Gijs

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Robert Gijs?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 5 juli 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 16 december 1975 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 19 juni 1931 , overleden op 6 maart 1999
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (23 december 1991 - 15 oktober 1992)
  • gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • erefractievoorzitter van de Senaat (sinds 22 oktober 1992)