U bent hier

Jozef Ghyssels

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jozef Ghyssels?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (6 maart 1973 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (6 maart 1973 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Buizingen (Halle) op 28 april 1924 , overleden op 9 maart 1988
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (30 januari 1973 - 9 maart 1974)