U bent hier

Paul Ghysbrecht

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Paul Ghysbrecht?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Aalst op 29 mei 1927 , overleden op 11 juni 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (10 maart 1974 - 16 april 1977)