U bent hier

Robert Gheysen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Robert Gheysen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 4 november 1974)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 3 december 1973)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Heule (Kortrijk) op 14 januari 1917 , overleden op 2 september 1994
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (26 maart 1961 - 22 mei 1965)