U bent hier

Fernand Geyselings

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Fernand Geyselings?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Kessel (Nijlen) op 5 maart 1929 , overleden op 4 september 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)