U bent hier

Wim Geldolf

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Wim Geldolf?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (12 mei 1977 - 9 oktober 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 9 oktober 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (voorzitter 20 oktober 1977 - 9 oktober 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 9 oktober 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 19 oktober 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 9 oktober 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 29 augustus 1928 , overleden op 20 februari 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 oktober 1985)
  • geco√∂pteerd senator (15 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 9 oktober 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)