U bent hier

Frans Gelders

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Frans Gelders?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Vilvoorde op 28 februari 1905 , overleden op 21 mei 1985
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (26 juni 1949 - 3 juni 1950)