U bent hier

Avil Geerinck

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Avil Geerinck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Zele op 10 februari 1917 , overleden op 8 april 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (7 november 1971 - 9 maart 1974)