U bent hier

Gaston Geens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Gaston Geens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Advies- en Overlegcomité voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (vast lid 19 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 16 december 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 16 december 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Kersbeek-Miskom (Kortenaken) op 10 juni 1931 , overleden op 5 juni 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
Minister
  • minister van de Vlaamse Gemeenschap en adjunct voor Nationale Opvoeding (6 april 1981 - 17 december 1981)
  • voorzitter van de Vlaamse executieve (6 april 1981 - 21 december 1981)
  • minister van de Vlaamse Gemeenschap en adjunct voor Nationale Opvoeding (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • voorzitter van de Vlaamse executieve (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • minister van Begroting en adjunct voor Nationale Opvoeding (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • minister van Financiën (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • minister van Financiën (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • minister van Financiën (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • minister van Begroting en van Wetenschapsbeleid (8 december 1976 - 2 juni 1977)
  • staatssecretaris voor Begroting en voor Wetenschapsbeleid (25 april 1974 - 7 december 1976)
  • voorzitter van de Vlaamse executieve en gemeenschapsminister van Financiën en Begroting (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • voorzitter van de Vlaamse executieve en gemeenschapsminister van Economie (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • voorzitter van de Vlaamse executieve en gemeenschapsminister van Economie en Werkgelegenheid (10 december 1985 - 2 februari 1988)
  • voorzitter van de Vlaamse executieve en gemeenschapsminister van Economie en Werkgelegenheid (22 december 1981 - 9 december 1985)
  • minister van staat (sinds 17 juli 1998)