U bent hier

André Geens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over André Geens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (secretaris 11 februari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (vast lid 13 december 1985 - 10 februari 1986)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Boortmeerbeek op 26 mei 1941
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 18 mei 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator (14 juli 1999 - 17 mei 2003)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
Europese mandaten
  • vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (16 maart 2001 - 21 november 2003)
Minister
  • minister van Ontwikkelingssamenwerking (9 mei 1988 - 28 september 1991)