U bent hier

Robert Garcia

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Robert Garcia?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Adviescomit√© Brussel (tweede ondervoorzitter 13 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 23 februari 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Adviescomit√© Brussel (vast lid 18 oktober 1990 - 12 november 1990)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 17 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 27 november 1990 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Liedekerke op 7 januari 1938 , overleden op 2 september 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Brabant) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
Mandaten in andere deelstaatparlementen
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 16 januari 1992)
  • voorzitter van de Raad van de Vlaamse Gemeenschapscommissie (23 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • voorzitter van de Raad van de Vlaamse Gemeenschapscommissie (14 juli 1989 - 16 januari 1992)