U bent hier

Marc Galle

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marc Galle?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 24 juli 1989)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Bureau (secretaris 5 juli 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (secretaris 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 6 juni 1978 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 24 juli 1989)
  • Commissie voor Cultuur (eerste ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (tweede ondervoorzitter 16 februari 1989 - 24 juli 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 9 november 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 8 november 1988)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 24 juli 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 24 juli 1989)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (eerste ondervoorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Denderleeuw op 11 september 1930 , overleden op 13 april 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 december 1987 - 24 juli 1989)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 18 juli 1994)
Minister
  • minister van de Vlaamse Gemeenschap (6 april 1981 - 17 december 1981)
  • minister van de Vlaamse Gemeenschap (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • minister van de Vlaamse Gemeenschap (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • minister van het Vlaamse Gewest (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • gemeenschapsminister van Binnenlandse Aangelegenheden (23 juli 1982 - 9 december 1985)
  • gemeenschapsminister van Ondergeschikte Besturen en Gesubsidieerde Werken (22 december 1981 - 22 juli 1982)