U bent hier

Baudouin Franck

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Baudouin Franck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (plaatsvervangend lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Ukkel (Brussel) op 9 mei 1946
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (9 oktober 1984 - 12 oktober 1985)