U bent hier

Emile Flamant

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Emile Flamant?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 3 april 1994)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 17 november 1975)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 4 mei 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 3 april 1994)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 3 april 1994)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 20 februari 1992 - 3 april 1994)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 3 april 1994)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 13 januari 1993 - 3 april 1994)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (tweede ondervoorzitter 23 februari 1988 - 20 juni 1988)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (tweede ondervoorzitter 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 23 februari 1988 - 20 juni 1988)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 21 juni 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 21 juni 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (tweede ondervoorzitter 15 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 14 januari 1986)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (eerste ondervoorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie ad hoc Bevoegdheid van de Vlaamse Gemeenschap inzake Persoonsgebonden Aangelegenheden (vast lid 2 mei 1985 - 12 juni 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Gent op 13 juni 1933 , overleden op 3 april 1994
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 3 april 1994)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)