U bent hier

Simon Février

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Simon Février?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 3 mei 1976)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 mei 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Courcelles (Wallonië) op 2 april 1914 , overleden op 21 november 2004
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Brabant) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Brabant) (2 januari 1979 - 22 november 1981)
  • provinciaal senator (Brabant) (2 mei 1977 - 1 januari 1979)
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)