U bent hier

Mark Eyskens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
Lid Vlaamse raad Kieskring Leuven (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
Lid Vlaamse raad Kieskring Leuven (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
Lid Vlaamse raad Kieskring Leuven (3 december 1985 - 12 december 1987)
Lid Vlaamse raad Kieskring Leuven (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
Lid Vlaamse raad Kieskring Leuven (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
Lid cultuurraad Kieskring Leuven (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Leuven (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Leuven op 29 april 1933
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Leuven (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 24 juli 2003)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (9 november 1995 - 25 september 2003)
Minister
  • minister van Buitenlandse Betrekkingen (19 juni 1989 - 6 maart 1992)
  • minister van Financiën (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • minister van Financiën (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • minister van Economische Zaken (17 december 1981 - 27 november 1985)
  • eerste minister (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • minister van Financiën (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • minister van Ontwikkelingssamenwerking (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • minister van Ontwikkelingssamenwerking (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • staatssecretaris voor Begroting en staatssecretaris voor Streekeconomie (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • staatssecretaris voor Begroting en staatssecretaris voor Streekeconomie (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • staatssecretaris voor Streekeconomie en voor Ruimtelijke Ordening en Huisvesting (16 oktober 1976 - 2 juni 1977)
  • minister van staat (sinds 18 november 1998)