U bent hier

Gaston Eyskens

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Gaston Eyskens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 19 juni 1973)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 19 juni 1973)

Meer info

Geboren te Lier op 1 april 1905 , overleden op 3 januari 1988
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 10 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (7 november 1971 - 19 juni 1973)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 februari 1946 - 25 juni 1949)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (2 april 1939 - 16 februari 1946)
Minister
  • eerste minister (17 juni 1968 - 25 januari 1973)
  • minister van Financiën (28 juli 1965 - 18 maart 1966)
  • eerste minister (26 juni 1958 - 24 april 1961)
  • minister van Economische Zaken en Middenstand (8 juni 1950 - 15 augustus 1950)
  • eerste minister (11 augustus 1949 - 7 juni 1950)
  • minister van Financiën (20 maart 1947 - 10 augustus 1949)
  • minister van Financiën (12 februari 1945 - 1 augustus 1945)
  • minister van staat (sinds 5 april 1963)