U bent hier

Leo Elaut

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Leo Elaut?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Gentbrugge (Gent) op 26 december 1897 , overleden op 2 april 1978
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • geco√∂pteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)