U bent hier

Isidore Egelmeers

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Isidore Egelmeers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (24 januari 1990 - 23 november 1991)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (24 januari 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (eerste ondervoorzitter 20 februari 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 6 februari 1990 - 19 februari 1990)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 2 juli 1981 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Terhagen (Rumst) op 12 juli 1929 , overleden op 22 november 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (9 januari 1990 - 23 november 1991)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1987 - 8 januari 1990)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 oktober 1985 - 27 december 1987)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (23 november 1981 - 27 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 22 november 1981)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 27 december 1978)
  • ereondervoozitter van de Senaat (sinds 24 november 1991)