U bent hier

Jan Eeman

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan Eeman?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 18 oktober 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 17 oktober 1994)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 27 september 1994 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Denderhoutem (Haaltert) op 9 september 1939 , overleden op 16 juli 2011
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)