U bent hier

Annie Duroi-Vanhelmont

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Annie Duroi-Vanhelmont?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (20 oktober 1987 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (eerste ondervoorzitter 11 december 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 27 november 1990 - 10 december 1990)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Adviescomité Brussel (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
lid Vlaamse Raad (20 oktober 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 20 oktober 1987 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Tienen op 9 april 1936
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (4 juli 1987 - 12 december 1987)