U bent hier

Jozef Dupré

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jozef Dupré?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (tweede ondervoorzitter 20 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 19 maart 1992 - 19 oktober 1993)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 19 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 19 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 1 juni 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (eerste ondervoorzitter 15 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (tweede ondervoorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 december 1985 - 14 januari 1986)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (eerste ondervoorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (vast lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Veerle (Laakdal) op 8 juli 1928
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 29 juni 1996)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • erevoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 2 juli 1996)
  • voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (8 juni 1995 - 27 juni 1995)
Minister
  • staatssecretaris voor Institutionele Hervormingen, belast met de Herstructurering van het Ministerie van Openbare Werken, en staatssecretaris voor de Kleine en Middelgrote Ondernemingen (16 januari 1989 - 6 maart 1992)
  • staatssecretaris voor Institutionele Hervormingen en staatssecretaris voor de Kleine en Middelgrote Ondernemingen (18 oktober 1988 - 15 januari 1989)
  • gemeenschapsminister van Leefmilieu, Landinrichting en KMO-beleid (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • gemeenschapsminister van Huisvesting (20 oktober 1987 - 2 februari 1988)