U bent hier

Adiel Dupont

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Adiel Dupont?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Schorisse (Maarkedal) op 7 juni 1922 , overleden op 6 oktober 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)