U bent hier

Julien Dufaux

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Julien Dufaux?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (14 februari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (14 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (vast lid 15 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Jacht (vast lid 12 juni 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (vast lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 25 januari 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 8 maart 1990 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Sint-Truiden op 21 september 1941 , overleden op 12 januari 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (2 februari 1989 - 23 november 1991)