U bent hier

Marcel Duerinck

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Marcel Duerinck?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Sint-Gillis-bij-Dendermonde op 6 augustus 1920
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (23 mei 1965 - 30 maart 1968)