U bent hier

André Dua

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over André Dua?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Gent op 15 januari 1914 , overleden op 4 december 1978
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (1 juni 1958 - 25 maart 1961)