U bent hier

Hugo Draulans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hugo Draulans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (28 juni 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (28 juni 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 16 november 1982 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Dessel op 9 januari 1934
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (22 juni 1982 - 12 oktober 1985)