U bent hier

Karel Dillen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Karel Dillen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VB (2 februari 1988 - 22 juni 1989)
  • VB (3 december 1985 - 11 maart 1987)
  • VB (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VB (18 januari 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 22 juni 1989)
  • Uitgebreid Bureau (fractievoorzitter, lid 2 februari 1988 - 22 juni 1989)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 11 maart 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 16 oktober 1925 , overleden op 27 april 2007
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 22 juni 1989)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 11 maart 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 30 mei 2003)
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)
  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 18 juli 1994)
Andere functies
  • partijvoorzitter Vlaams Blok (28 mei 1979 - 7 juni 1996)