U bent hier

Ludo Dierickx

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Ludo Dierickx?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • AGALEV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • AGALEV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Berchem (Antwerpen) op 10 augustus 1929 , overleden op 8 april 2009
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)