U bent hier

Renaat Diependaele

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Renaat Diependaele?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Erwetegem (Zottegem) op 1 april 1913 , overleden op 2 juli 1983
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (11 april 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (26 maart 1961 - 22 mei 1965)