U bent hier

Greta Dielens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Greta Dielens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 mei 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (secretaris 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 15 mei 1979 - 4 juni 1979)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 mei 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 16 november 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 19 oktober 1976 - 15 november 1976)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (voorzitter 25 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (vast lid 4 november 1980 - 24 november 1980)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Kessel (Nijlen) op 17 juli 1942
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (22 april 1976 - 16 april 1977)