U bent hier

Maurice Didden

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Maurice Didden?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (eerste ondervoorzitter 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie van Onderzoek naar de besteding van de KS-gelden (lid 27 april 1993 - 23 september 1993)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Ontzuiling (vast lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 29 september 1993)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (eerste ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (eerste ondervoorzitter 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Molenstede (Diest) op 7 januari 1941
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (28 juni 1995 - 31 mei 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 8 juli 1999)