U bent hier

Luc Dhoore

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Luc Dhoore?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 6 januari 1993)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 6 januari 1993)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Werkgroep Sport (vast lid 20 februari 1992 - 6 januari 1993)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 22 juni 1992 - 6 januari 1993)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 6 januari 1993)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 6 januari 1993)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 6 januari 1993)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Sport (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Waarschoot op 4 december 1928
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 6 januari 1993)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (14 oktober 1969 - 6 november 1971)
  • ereondervoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 12 januari 1993)
Minister
  • minister van Sociale Voorzorg en Volksgezondheid (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • minister van Sociale Voorzorg en Volksgezondheid (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • minister van Sociale Voorzorg (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • minister van Volksgezondheid en Leefmilieu (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • minister van Volksgezondheid en Leefmilieu (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • minister van Volksgezondheid en Leefmilieu (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • minister van Sociale Voorzorg (16 oktober 1976 - 2 juni 1977)
  • staatssecretaris voor Streekeconomie en voor Ruimtelijke Ordening en Huisvesting (25 april 1974 - 15 oktober 1976)
  • staatssecretaris voor Streekeconomie en voor Ruimtelijke Ordening en Huisvesting (23 oktober 1973 - 24 april 1974)
  • staatssecretaris voor Streekeconomie (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)
  • staatssecretaris voor Streekeconomie (21 januari 1972 - 25 januari 1973)