U bent hier

Michel Dhooge

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Michel Dhooge?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 4 mei 1976 - 16 april 1977)

Meer info

Geboren te Boekhoute (Assenede) op 17 maart 1929 , overleden op 22 april 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)