U bent hier

Godelieve Devos

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Godelieve Devos?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Bureau (tweede ondervoorzitter 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Bureau (derde ondervoorzitter 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 5 juli 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 16 december 1975 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Bureau (secretaris 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter 22 december 1981 - 2 december 1985)
  • Uitgebreid Bureau (eerste ondervoorzitter 22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (eerste ondervoorzitter 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (eerste ondervoorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 25 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (vast lid 23 maart 1982 - 12 oktober 1985)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 21 maart 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Bureau (tweede ondervoorzitter 4 november 1980 - 21 december 1981)
  • Uitgebreid Bureau (tweede ondervoorzitter 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (tweede ondervoorzitter 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (tweede ondervoorzitter 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (plaatsvervangend lid 2 december 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Waanrode (Kortenaken) op 4 februari 1926 , overleden op 18 februari 2016
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 5 december 1985)