U bent hier

Leona Detiège

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Leona Detiège?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (tweede ondervoorzitter 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (tweede ondervoorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 26 november 1942
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 20 oktober 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 oktober 2012 - 24 mei 2014)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 4 juli 1995)
Minister
  • staatssecretaris voor Pensioenen (9 mei 1988 - 20 januari 1992)
  • Vlaams minister van Tewerkstelling en Sociale Aangelegenheden (20 oktober 1992 - 1 januari 1995)
  • gemeenschapsminister van Tewerkstelling en Sociale Aangelegenheden (30 januari 1992 - 19 oktober 1992)
  • gemeenschapsminister van Tewerkstelling en Volksgezondheid (21 januari 1992 - 29 januari 1992)