U bent hier

Frans Detiège

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Frans Detiège?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (ondervoorzitter 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 22 december 1909 , overleden op 1 november 1980
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 februari 1946 - 25 juni 1949)