U bent hier

Emmanuel Desutter

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Emmanuel Desutter?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
Lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (secretaris 14 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 26 januari 1989 - 13 februari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
Lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 13 februari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 februari 1986)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 13 december 1985 - 29 januari 1986)
Lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 27 november 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (plaatsvervangend lid 14 december 1982 - 9 februari 1983)
Lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (eerste ondervoorzitter 25 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 24 november 1980)
Lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
Lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)

Meer info

Geboren te Heist (Knokke-Heist) op 28 november 1938
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 4 juli 1995)