U bent hier

Julien Desseyn

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Julien Desseyn?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 3 januari 1989)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 3 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (eerste ondervoorzitter 23 februari 1988 - 8 november 1988)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (eerste ondervoorzitter 16 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 13 december 1985 - 15 januari 1986)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ondergeschikte Besturen (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden (vast lid 10 februari 1983 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Middelkerke op 12 augustus 1932
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 december 1987 - 3 januari 1989)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (8 november 1981 - 12 oktober 1985)