U bent hier

Willy Desaeyere

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willy Desaeyere?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (secretaris 15 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 13 december 1985 - 14 januari 1986)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (vast lid 26 januari 1982 - 31 mei 1983)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (tweede ondervoorzitter 5 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 4 november 1980)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 5 augustus 1942 , overleden op 26 november 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 april 1977 - 16 december 1978)